Susipažinkite! "Raudonai Juodi"

IQ KOVOS nori, kad jūs vieni kitus labiau pažintumėte, todėl pradėsime susipažinimą su komandomis!

Tai kuršėniškių komanda, kuri dalyvaudavo IQ KOVOSE net tada, kai kovos tevyko Klaipėdoje ir Šiauliuose. Jie paaukodavo savo laiką ir papildomas išlaidas bei kiekvieną antradienį žaisdavo Šiaulių mieste. Be to šios komandos nario Remigijaus pasiūlymu ir iniciatyva IQ KOVOS atsirado Kuršėnuose. Jis padėjo surasti ir vietą žaidimui ir net tapo žaidimo vedėju vienam sezonui! Tad be šios komandos pastangų, gal ir nebūtų IQ KOVŲ šiame mieste. AČIŪ šiai smagiai komandai!

Į klausimus atsakinėją "Raudonai Juodų" kapitonas Aivaras!

 

Iš pradžių vadinotės „Ventus“, po to pasikeitėte pavadinimą į „Raudonai Juodi“. Kas įtakojo pavadinimo kaitą? Ir kaip gimė abu pavadinimai?

O dar kažkada ir „Venta“ vadinomės. Šiaip visi pavadinimai buvo ir yra susiję su Kuršėnais. „Ventus“ – tai kuršėniškių choras, „Raudonai Juodi“ – pasirinkta kaip gimtojo miesto futbolo komandos „Venta“ spalvos. Vienaip ar kitaip viskas veda į Ventą ir Kuršėnus.

 

Iš kokių žmonių susideda jūsų komanda? Kuom tie žmonės užsiima gyvenime, gal net žinai ką jie studijavę?

Kaip ir minėjau „Raudonai Juodi“ pavadinimas pasirinktas surišant jį su miesto futbolo komanda. Pradžioje komandą atstovaudavovien „Ventos“ sirgaliai, vėliau viskas kiek kito, dalis jų pabandė save chore „Ventus“, ten rado dar protmūšio bendraminčių.Taip po truputį augom ir nusprendėm sužaisti „Ventus“ vardu. Apie komandos sudėtį, tikriausiai reiktų atskiros valandėlės pristatymui. Komandą sudaro nuo buvusių pareigūnų iki verslininkų. Tai žmonės studijavę teisę, geografiją, vadybą, turizmą ir t.t. kai kurie studijavę net po 2 specialybes.

 

O ką pats studijavai ir dirbi? Kuo labiausiai domiesi?

Mano studijų kryptis – turizmas, o darbas nelabai kuo ir susijęs su studijom, pasirinkau oro gynybą - tarnybą Tėvynei.

 

Ar visi komandos nariai yra grynakraujai kuršėniškiai?

Tikrai taip, yra kas gimė ir kelerius vaikystės metus praleido ne Kuršėnų mieste, tačiau kiekvienas paklaustas apie savąjį miestą atsakys esąs kuršėniškis.

 

Kaip kilo iniciatyva suburti komandą?

Tikriausiai tai buvo 2009-2010 m., kai protmūšiai tik pradėjo „įsivažiuoti“ Lietuvoje, bet mums tas nekliudė. Savo draugų rate nebuvo sunku surast žingeidžių ir kiek azartiškų žmonių, norinčių pasivaržyti ne vien sporto, bet ir intelektualiuose žaidimuose. Vienas toks pabandymas tapo malonia priklausomybe, kuria susirgo didelė dalis pabandžiusių.

 

Ar būna sunku kiekvienam antradieniui surinkti komandą?

Būna dienų, kai reikia spręsti problemą dėl per didelio žaidėjų skaičiaus, būna,kad sukamės kaip galim rinkdami komandą iki paskutinės valandos. Nors paskutiniu laiku 5-etą surenkam lengvai.

 

Ar jūsų komandos sudėtis be IQ KOVŲ dalyvauja dar kažkur? O gal susitinkate pasidaryti stalo žaidimų vakarus ar šiaip apsisėdėti kažkur?

Nėra nei vieno antradienio, kad nepasiliktume bent pusvalandžiuipo žaidimo ir aptartume praėjusį žaidimą. Taip pat mėgstam susibėgti bent vienam savaitgaliui mėnesyje ir pasidalinti sukurtais klausimais (jei netyčia kas negalėtų dalyvauti ir už savo atsiųstą klausimą sukeltų galvos skausmą komandai, o taip jau yra buvę J)

 

Kurioje srityje esate stipriausi (klausimų atžvilgiu).

Manau pagrindinės temos būtų geografija ir karo istorija. Žinoma, kaip ir minėjau, komandą sudaro žmonės siejantys savo laisvalaikį su muzika, tai būna antradienių, kad ir muzikiniai turai nepakiša kojos.

 

Esi daugiausiai klausimų sugalvojantis žaidėjas. Iš kur toks klausimų bagažas?

Tikriausiai viskas prasidėjo, kai Kuršėnuose buvo juodas laikotarpis protmūšių klausimu. Kartu su komandos nariu Remigijum, kuris beje vedė ir vieną „IQ Kovų“ sezoną, nusprendėm imtis iniciatyvos ir sukurtisavo protmūšių seriją. Nesurinkdavom daug komandų , viso lapo 5-6, bet taip stengėmės neleisti užgesti žaidimams Kuršėnuose. Klausimus kurdavom patys, iš to ir išaugo noras siekti sužinoti kažką naujo ir pasidalinti su kitais. Taipogi dažnai tenka praleisti x1 žaidimus, o tai puikus būdas prisidėti prie komandos taškų kraičio net nebūnant žaidime.

 

Šio sezono pradžia „slabnoka“, bet viduryje įsibėgėjote ir laimėjote net visą Lietuvą o po poros žaidimų ir sidabrą pelnėte. Tačiau du žaidimai po tų pakilimų vėl nedžiugino. Kokios šio bangavimo priežastys?

Tikriausiai ta, kad atsakymas beveik visada guli ant stalo, o greta jo dar bent 2 variantai iš kurių ir mėgstame pasirinkti. J

 

Pirmą šio protų sezono mėnesį pasirodėte kukliai, antrąjį mėnesį iškovojote C grupę ir laimėjote TICKETMARKET bilietus į krepšinio varžybas, o trečiąjį mėnesį laimėjote ir B grupę, kur jau džiaugėtės ATRASK RASEINIŲ dailiaisiais USB. Ar tie prizai skatina toliau kovoti? Ar prizai džiugina ir būna panaudojami?

Žinoma, kad taip! Nors į žaidimą renkamės gerai praleisti laiką, sužinot kažką naujo, susitikt su draugais ir tai yra dideli motyvai dalyvauti, vis dėl to prizai įneša šiek tiek parako ir viskas tampa daug įtempčiau ir įdomiau. Visus laimėtus prizus panaudojom pagal paskirtį, o kitus naudojam lig šios dienos, Ačiū Jums už tai!

 

Kuo išsiskiria IQ KOVOS iš kitų panašių žaidimų? Ar rekomenduotumėte čia sužaisti savo pažįstamiems?

Prieš pasirenkant Jūsų žaidimą, Kuršėnuose buvo dar kelios variacijos, tačiau buvom vieni iš iniciatorių rinktis būtent Jus. Pagrindinis dalykas kas būtent patinka „IQ Kovose“, taiklausimų formuluotė, klausimai čia tikslūs ir aiškūs. O dėl rekomendacijų... Įdomiausia tikriausiai tai, kad mano tėvukas žaidžia – „BNB“, dėdė ir teta – „Komanda D“, broliai - „Raudonai Juodi“ komandoje. Tačiau, čia dar ne viskas, priedui to, į žaidimą dar pakvietėm „Sraigto“, „Perspektyvių“, „Melomanų“ komandas.Autorius: Vaidas | Data: 2018-05-06

Rėmėjai