Susipažinkite! "Undinės koja"

IQ KOVOS nori, kad jūs vieni kitus labiau pažintumėte, todėl pradėsime susipažinimą su komandomis!

Niekam ne paslaptis, kad "Undinės koja" yra kitokia, jų nuotraukos kitokios, jų rezultatas kitoks, jų skleidžiama aura tikrai kitokia. Tad rimto interviu nesitikėkite ir tiesiog smagiai pasiskaitykite ir praskaidrinkite savo dieną :)

Į klausimus atsakinėją "Undinės kojos" kapitonas "Kašakas"!

 

Visiems kyla klausimas, kas jūs per komanda, kuri išsineša beveik visas pergales Klaipėdoje ir 60% žaidimų Lietuvoje?

"Undinės Koja". Kartais "Undinės KAKoja".
Esam tokia pati komanda kaip ir visos kitos žaidžiančios, tik žaidimo vedėjas 'pakišučių' neatsisako, štai ir visa netyčinių pergalių paslaptis.

 

Iš kokių žmonių susideda jūsų komanda? Kuom tie žmonės užsiima gyvenime, gal net žinai ką jie studijavę?

Vienas egzokvantinės hiperfragmentinės fizikos katodofosforescencijos Prof. Hab. Dr. DJ., bet neatsakęs į kažkurį klausimą ir dėl to užguitas kitų komandos narių, krito į depresiją ir paskutiniu metu dažniausiai rašo haiku YouTube'o kačiukų tema į "Būrėjos" žurnalą; Kitas dirba dvigubu Mossado ir Palestinos slaptuoju agentu; Turim ir keletą profesionalių įvairių internetinių portalų komentatorių, egzorcistą, tą bičą, kur cirke iš patrankos šaudo ir dar vieną veikėją, kurio nė vienas nepažįstam. Lai sėdi.
Apie studijas nelabai yra laiko pašnekėti, nes retokai susitinkam, bet, kiek žinau, vienas kolega studijavo kovos menus (su Ginratu Eikiniu), kitas indų vedas ir kažkokius senuosius lotyniškus vienuolių raštus. Dabar nebesirodo. Girdėjau, kad lyg netyčia išsikvietė Belzebubą, matyt geresnė kompanija..

 

Ar visi komandos nariai yra grynakraujai klaipėdiečiai?

Neišsiduoda. Žinau, kad ne visi. Bet jei ne iš Memelio, tai iš Žemaitijos krašto, šimtapūdiškai.

 

Kodėl pas jus labai retai išvysime moteriškos lyties atstoves?

Atspėkit:

a) "Tai linksmai ar su b*bom?"
b) Sunku undines už uodegos (ar vienos kojos) nuo jūros iki kavinės vilkt. Ypač kai priešinasi
c) Mes beviltiški ir darom gėdą vyrų giminei

 

Kaip kilo iniciatyva suburti IQ KOVOMS komandą?

Kažkaip šiaip susirinkom alaus giros atsigerti, įbruko kažkokius lapelius, tik paskui pasakė, kad kažką laimėjom. Taip ir iki dabar.

 

Ar būna sunku kiekvienam antradieniui surinkti komandą? Ar visi jau žino ir įpratę, kad antradienį, eisite dar vieną pergalę išsinešti?

Nėra labai sunku. Ypač jei kas bando nusiplaut dėl kokių nors mizeriškų "Temperatūra 410", "Esu užsienyje", "Gimė vaikas", ar panašiai, kaip jau minėjau, turim išmokytą agentą, kuris nagų, kaulų, karšto švino, bambukų ar dar kokia terapija, sugeba perkalbėt.
O šiaip, prievartos nėra, kas nori - tas ateina. Esam ir 3se žaidę. Kiek pamenu, sugebėjom LT laimėt. Na, bet čia vėl tos 'pakištukės', tai..

 

Praeitame sezone prieš sezono galą „įkritote į duobę“, kuri atėmė net, galima sakyti, užtikrintą „Knock OUT“ trofėjų. Kas nutiko, kad pergalės Lietuvoje baigėsi ir tik priešpaskutiniame žaidime pavyko išplėšti dar vieną – 9-tąją pergalę?

Prisižiūrėjome profesionalios tyriamosios dokumentikos "Ekstrasensų mūšis" ir susiginčyjome kuris iš mūsų geriausias orakulas. Tai lapelius su atsakymais atiduodavom prieš klausimų paskelbimą.

 

Turbūt ne paslaptis, kad jūsų komandos viena iš stiprybių yra klausimai kurie susiję su muzika. Gal jūsų komandoje yra žmogus, kuris itin padeda muzikiniuose klausimuose?

Shazam. Sekantis klausimas? ;]
Yra keli. Yra ir susipykusių su šiuo turu, nes.. po tarnybos Vietkonge per bombardavimus priglušusiam žmogui sunku gestų kalba per minutę parodyt pvz. dubstebo natas..
Jei jau atvirai, tai yra ir ne po vieną instrumetą valdančių personų. Be klasikinių ir žinomų verta paminėti Labanoro dūdą. Čia rimtai.

 

Visiems kyla klausimas: Kodėl nuotraukose jūs dažniausiai būnate su gobtuvais/kepurėmis ir iškraipytais veidais?

Žr. antrą klausimą. Kad nekiltų klausimų akademinei visuomenei, žvalgybai ir t.t.

 

Ar planuojate šį sezoną išsinešti dar vieną trofėjų? O gal kelis?

Išsinešim tai bet kokiu atveju, klausimas ar laimėsime.

 

Ačiū už atsakymus! Gal turi palinkėjimų ir pasiūlymų IQ KOVOMS?

IQ KOVOMS linkiu augt. O IQ komunai - jei kas ne taip: Понять и простить

 

Šmaikščioji komanda:Autorius: Vaidas | Data: 2018-02-01

Rėmėjai