Susipažinkite! "Dream Team"

IQ KOVOS nori, kad jūs vieni kitus labiau pažintumėte, todėl pradėsime susipažinimą su komandomis!

Tai raseiniškų komanda, kuri praeitą sezoną jau apšilo kojas IQ KOVOSE ir šį sezoną bando pasiekti geresnius rezultatus. Ir matome, kad C prizų grupėje ši komanda viena iš pirmūnių.

Į klausimus atsakinėją "Dream Team" kapitonė Judita!

 

Kaip gimė pavadinimas?

Komandos pavadinimas gimė visiškai atsitiktinai staiga, registruojant komandą. Paskui buvo planų jį pakeisti, bet taip ir liko. Mūsų komanda išskirtinė tuo, kad susibūrė labai skirtingi net mažai pažįstami žmonės, draugų draugų draugai.

 

Iš kokių žmonių susideda jūsų komanda?

Kuom tie žmonės užsiima gyvenime, gal net žinai ką jie studijavę? Pastaruoju metu mūsų komandoje būna 7 žmonės. Tai Julius, Mindaugas, Nerijus, Audrius, Svajūnas, Raimonda ir aš Judita. Julius yra baigęs VGTU geodeziją, tačiau dirba visai kitoje srityje, turi įmonę, kuri gamina duris. Mindaugas, Audrius ir Svajūnas dirba policijoje. Audrius yra baigęs teisės studijas. Nerijus yra diplomuotas Elektronikos inžinerijos ir kompiuterinių tinklų specialistas, tačiau šiose srityse nedirba. Raimonda – studijavo žemėtvarką. Šiuo metu dirba Raseinių rajono savivaldybės ekonomikos ir ūkio departamento architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresnioji specialiste.

 

O ką pati studijavai ir dirbi?

Kuo labiausiai domiesi? Studijavau KTU sociologiją. Studijos buvo labai įdomios, labai tikėjau sociologo profesija Lietuvoje, tačiau gyvenimo aplinkybėms parvedus atgal į gimtinę save realizuoju kitoje srityje. Dirbu socialinį darbą. Jis sudėtingas, bet turiu prisipažinti, kad kol kas mane tenkina. Jausmas, kad esu reikalinga, man labai svarbus, ir jį šiame darbe patenkinu net daugiau nei 100 proc. Domiuosi įvairiais dalykais, mėgstu aktyviai leisti laisvalaikį gamtoje, patinka žygiai, kelionės, bėgiojimas. Domina istorija, muzika. O šiuo metu gyvenu savo svajone išsilaikyt A kategorijos teises.

 

Ar visi komandos nariai yra grynakraujai raseiniškiai?

Beveik visi gryno kraujo raseiniškiai :D

 

Kaip kilo iniciatyva suburti komandą?

Pamačiau skelbimą FB ir pasiūliau kelioms bendradarbėms ir keliems draugams kažkaip įdomiau praleisti antradienio vakarus, pasisemti žinių. Jie pakvietė savo pažįstamus. Keli buvo pažįstami, kiti tik matyti, bet kažkaip sulipom. Pirmajame sezone buvo šiek tiek kitokia sudėtis, vėliau keletas žmonių prisijungė, keli atkrito, ir šiuo metu esam septyniese. Ir labai smagiai leidžiam laiką.

 

Ar būna sunku kiekvienam antradieniui surinkti komandą? Ar visi jau žino ir įpratę, kad antradienį, eisite bandyti pergalę išsinešti? :)

Jau įpratom visi antradieniais, kovojam tik dėl pergalės. O jei rimtai, tai ateinam puikiai praleisti laiką. Pirmajame sezone esam iškovoję pirmą vietą Raseiniuose, prisipažinsim, buvo žiauriai faina. Nežinau kaip reaguoja kitos komandos į pergales, bet mūsų džiaugsmas buvo kaip mažų vaikų. Labai smagu yra kai gebam džiaugtis mažais dalykais ir taip nuoširdžiai .

 

Ar jūsų komandos sudėtis be IQ KOVŲ dalyvauja dar kažkur? O gal susitinkate pasidaryti stalo žaidimų vakarus ar šiaip apsisėdėti kažkur?

Daugiau niekur nedalyvaujam.

 

Kurioje srityje esate stipriausi (klausimų atžvilgiu)? 

Kuo kvailesni, tuo geriau. Labai faina yra tai, kad atsakymus galime išmąstyti. Neblogai sekasi istorija, geografija, loginiai klausimai, kartais pavyksta muzika.

 

Tiek praeitą sezoną, tiek šį, esate laimėję C grupę. Ar tie prizai paglosto savimeilę, kad esate geriausi grupėje? Ar džiaugiatės prizais?

Norėtųsi automobilį arba „mocą“ laimėt. Važiuotume pakaitom :DAutorius: Vaidas | Data: 2018-04-16

Rėmėjai